Wirtualny Fax (odbiór)

Usługa Wirtualny Fax pozwala korzystać z pełej funkcjonalności faksu, bez konieczności jego fizycznego posiadania. W prosty i szybki sposób możesz zarówno odbierać jak i wysyłać faksy, oszczędzając tym samym na kosztach kupna i eksploatacji tradycyjnego sprzętu.

Dlaczego warto?

- Bez linii telefonicznej
- Bez drogich urządzeń zajmujących dużo miejsca
- Bez dodatkowych kosztów eksploatacji (papier, tonery itp.)
- Z dowolnego miejsca na świecie
- O dowolnej porze (24 h/dobę, 7 dni w tygodniu)
- Łatwa i intuicyjna obsługa
- Szybki dostęp i stała kontrola dzięki wirtualnej konsoli faksów
- Ochrona prywatności - dokumenty nie zagubią się w stercie papierów w biurze
- Ochrona środowiska - sam decydujesz co wydrukować
- Archiwum wszystkich odbieranych jak i wysyłanych faksów
- Wysyłka do wielu odbiorców jednocześnie (masowe wysyłanie faksów bez ograniczeń).

Odbieranie faksów:

Usługa może mieć przypisany dowolny numer miejski. Faks wysłany na konkretny numer faksu, dostarczany jest po kilku sekundach na email użytkownika w postaci pliku PDF. Oprócz tego dostępny jest również w konsoli faksu i panelu użytkownika FreecoNet. Dzięki temu użytkownik sam może zdecydować co zrobić z odebranymi faksami dalej: usunąć, te które uzna za nieistotne, a te ważne drukować, rozesłać dalej lub umieścić na serwerze. Obróbka i archiwizacja dokumentów z faksu staje się łatwa i przyjemna. Usługa ta pozwala istotnie zredukować koszty związane z obsługą faksu oraz zwiększyć efektywność pracy (nie trzeba szukać adresata i nosić przesyłanych faksem dokumentów, ponieważ każdy pracownik ma swój własny faks).

Wirtualny Fax (odbiór)

Wszystkie przesłane do Ciebie faksy możesz odebrać przez swoją skrzynkę email lub poprzez wirtualną konsolę faksów. Jest to duże ułatwienie pracy - masz nie tylko pełen wgląd do odebranych dokumentów, do których możesz wrócić w każdej chwili, ale także widzisz dokładny czas, kiedy dany faks został do Ciebie przesłany. W przypadku tradycyjnego urządzenia faksowego byłoby to niemożliwe!

Wirtualny Fax (odbiór)